Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Andruids
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Wielu graczy od dłuższego czasu wyczekuje kolejnej wersji HotA (ostatnia aktualizacja pojawiła się 1.5 roku temu). Nie mamy, niestety, żadnych przesłanek, że cokolwiek zostanie wydane w najbliższym czasie. Możemy za to pocieszyć się najnowszym spolszczeniem dodatku, które zostało stworzone przez naszego sojusznika - Jaskinię Behemota.

Przetłumaczono mapki dla jednego gracza, naprawiono wiele błędów i niedoskonałości. Jest to zdecydowanie najlepsze dostępne spolszczenie Horn of the Abyss.


Zawartość archiwum wypakuj do folderu Heroes HotA nadpisując istniejące pliki.
Drwal
Wasze komentarze (12)
28 cze - 23:22

Hieronim
Świetna robota - brawa dla twórców! Szkoda, że nie ma kampanii, ale i tak jest super.
29 cze - 01:41

Kastore
Co prawda wolę wersję angielską, ale i tak bardzo doceniam wysiłek. ^^
29 cze - 08:24

MinosKing
Miła odmiana. ;] Co prawda szkoda że niema wieści o dalszym rozwoju hoty, ale spolszczenie do obecnej najnowszej aktualizacji hoty to też spoko opcja. :P
29 cze - 09:51

Drwal
Na pewno wiele osób ucieszy ta wersja. Kiedyś HotA obiecała swoje tłumaczenie, ale pewnie będzie to trwało kolejne 5 lat.
29 cze - 10:25

Janosik
No dobra dobra, ale jest dostępny denstalator do tego spolszczenia ? Chciałbym zainstalować pograć powiedzmy z 2 tyg i wrócić do eng wersji....
29 cze - 10:34

MinosKing
Janosik przecież możesz zrobić kopię plików z hoty, a potem zawsze do nich wrócić jeśli spolszczenie się tobie nie spodoba bądź znudzi! :P
29 cze - 10:42

Kammer
Małą czcionką masz napisane, że ta paczka NADPISUJE pliki HotA, więc, by przywrócić, musisz znaleźć wszystkie pliki podmieniane, zapisać je gdzieś i potem nadpisać tym back-upem spolszczenie..
MinosKing dobrze pisze.
29 cze - 11:07

Janosik
Okej, odpalamy. Dzięki...
29 cze - 18:59

Hellburn
Drwalu: Nie znajdę Ci tego teraz, ale jakiś czas temu (rok, może dwa?) wypłynęło tutaj info, że "oficjalna polska lokalizacja" nigdy nie powstanie, nawet nie było takich planów.
Dokładniej rzecz biorąc - poinformował mnie o tym nik312 na forum HC w odpowiedzi na moje pytanie, które z kolei zostało zadane z przyczyny burzliwej dyskusji z pewną osobą na Cmentarzu.

Hieronim: Kampanie też tłumaczę, ale to trochę potrwa.
30 cze - 20:00

MinosKing
Kammer chyba pierwszy raz się ze mną w czymś zgodziłeś? ;] A co do tłumaczenia to miło że ktoś pomyślał też o kampanii, co prawda dopiero z czasem ale zawsze. :P
2 lip - 21:56

Garett
@Hellburn Nie mamy przypadkiem w grocie w całości przetłumaczonych tekstów kampanii?
3 lip - 16:25

Hellburn
Według mojej wiedzy część (lub większość) się zdezaktualizowała, bo HotA Crew w jakimś patchu wprowadzili mnóstwo poprawek językowych. Nieaktualne macie również biografie niektórych bohaterów.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-18 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt