Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Starsze wersjeWersja 1.2 dodatku po rosyjsku znajduje się do ściągnięcia pod poniższym adresem:


UWAGA! Jest to wersja HotA w języku rosyjskim. Większość tekstów jest zmieniona na rosyjskie. Wersja angielska ani polska dodatku jeszcze się nie ukazały. Ta wersja nie jest kompatybilna z WoG-iem, choć oba dodatki zainstalowane w jednym folderze nie powinny wywoływać błędów w grze.Wersja 1.1 dodatku po rosyjsku znajduje się do ściągnięcia pod poniższym adresem:UWAGA! Jest to wersja HotA w języku rosyjskim. Większość tekstów jest zmieniona na rosyjskie. Wersja angielska ani polska dodatku jeszcze się nie ukazały. Ta wersja nie jest kompatybilna z WoG-iem, choć oba dodatki zainstalowane w jednym folderze nie powinny wywoływać błędów w grze.Wersja 1.0 beta rosyjska dodatku znajduje się do ściągnięcia pod poniższymi adresami:


Nowa wersja instalatora
działająca pod Heroes 3 Complete, o zmniejszonej objętości

UWAGA! Jest to wersja HotA w języku rosyjskim. Wersja angielska ani polska dodatku jeszcze się nie ukazały. Dodatek działa na polskiej wersji SoD, lecz bez rosyjskiej czcionki użyta w tekstach cyrylica jest nieczytelna. Ta wersja nie jest kompatybilna z WoG-iem, choć oba dodatki zainstalowane w jednym folderze nie powinny wywoływać błędów w grze.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt