Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News

Autorzy Rogu... po długim okresie milczenia postanowili podzielić się z nami małą dawką informacji dotyczących zbliżającej się wersji 1.2 dodatku.


Po raz kolejny zapewniono, że data premiery nie jest znana i może być skrajnie różna w zależności od sprzyjających zespołowi okoliczności. W żadnym wypadku nie będzie to według autorów wersja "rewolucyjna" - możliwe że nawet nie otrzymamy nowej kampanii. Ma jednak być dużo nowych i znaczących elementów (nowych obiektów chociażby), a dowodem na to mogą być screeny po obu bokach tekstu. Kolejne screeny mają wychodzić w nadchodzących dniach.


Pozostaje nam tylko oczekiwać angielskiej (a może i polskiej?) wersji dodatku i mieć nadzieję, iż wyjdzie w tym samym terminie, co najnowsza rosyjska. Zresztą - kto wie, co tym razem zrobi zespół "Rożka"...

Uaktualnienie: Zaprezentowano dwa kolejne screeny i zapowiedziano, iż po wersji 1.2 wyjdzie... wersja 1.2. Odpowiedź znajduje się zaś poniżej:

Hobbit
Wasze komentarze (10)
30 gru - 00:10

Dru
Jak to może polskiej ? Są jakieś przesłanki by tak pisać ? masz jakieś dowody by tak pisać? Może się z nami podzielisz bardziej szczegółową informacją? a jeśli to tylko zwykłe gdybanie to nie wprowadzaj ludzi w błąd na głównej...

Swoją drogą miałem nadzieje, że HoTa będzie wychodzić cyklicznie co pół roku, czyli nowa wersja pojawi się w nowy rok...
30 gru - 00:37

AmiDaDeer
O polskiej wersji wspominała Mugais, mówił też o tym Docent Picolan.
30 gru - 00:42

Dru
A wiadomo kto zajmuje się tłumaczeniem na polski?
30 gru - 00:55

Alistair
Nie widzę tu wprowadzania ludzi w błąd. Przedostatnie zdanie jest w trybie "nadziejowym", a nie stwierdzeniem faktu powstawania wersji polskiej. Ostatecznie na polską wersję czekamy bez względu na to czy kiedykolwiek powstanie.
30 gru - 12:20
Wiwern
Też miałem za tą wzmiankę o polskiej wersji zbesztać Hobbita, ale skoro widział jak "hotowcy" o tym wspominali - wierzę mu. Jak znam Hobbita to ciągle śledzi każdy temat na ich oficjalnym forum i wie co mówi. :)
31 gru - 02:39

Dark Dragon
Czyż to nie wieża Feniksa z H2?
31 gru - 11:40

AmiDaDeer
Według Picolana jest to nowy bank feniksów. Graficznie jest to ładny ukłon w stronę starszych części HoMM.
31 gru - 14:22

Nerevar
Nie pierwszy zresztą - Posiadłość to wszak dworek wampirów z dwójeczki.
31 gru - 14:24

Alistair
Mam nadzieję chociaż na wersję angielską. Co nie znaczy, że polska by się nie przydała.
31 gru - 15:43

satyr64
Znalazł się też i kolejny screen z ekranem do wyboru scenariusza ;)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt