Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Co prawda news ten jest częściowo przeterminowany o dwa tygodnie (a nawet i dłużej :P), warto jednak wspomnieć co nieco o rozwoju fanowskiego projektu Forge.

Od ponad roku wiadomo było, iż Niebiańska Kuźnia będzie kolejnym miastem wprowadzonym w Horn of the Abyss. Niejasne jednak było, jak bardzo koncepcja rosyjskiego zespołu będzie się różniła od znanej nam wersji z czasów tworzenia AB. Było co prawda wiadomo, że prawdopodobnie układ jednostek będzie nieco inny od oficjalnie ogłoszonego przez NWC (choć większość z nich pozostanie w mieście - jedynie zostaną przesunięci na inne poziomy), ale nikt nie był pewien, ile z oryginalnych grafik Forge udostępnionych niegdyś na forum Heroes Community zostanie faktycznie wykorzystanych w grze.

Ostatnie posty na forum DF2 oraz Heroes Community wskazują jednak na to, że zespół HotA Crew postanowił stworzyć wszystkie budynki od nowa (na bazie renderów i szkiców NWC) zamiast używać istniejących grafik. Zadanie zapewne trudne i pracochłonne, ale w końcu autorzy Rogu Otchłani już wcześniej udowodnili, na co ich stać. Poniżej możecie zobaczyć efekty ich prac z podpisami wyjaśniającymi, co jest czym.


Hobbit
Wasze komentarze (6)
1 mar - 21:45

Kastore
Zastanawia mnie czy HotA Crew da możliwość wyłączenia miasta dla tych magicznych 5% dzięki, którym nie było tego miasta w AB.
1 mar - 22:42

AmiDaDeer
Gdzieś na forum DF2 padł pomysł, aby do menu wyboru scenariusza dodać zakładkę z opcjami podobnymi do tych w edytorze przy ustawieniach mapy. Można by było w ten sposób m.in. wyłączyć całe miasta z gry - nie tylko Forge, ale również i Cove czy nawet Conflux - wraz ze wszystkimi ich komponentami.

Czy HotA Crew to faktycznie rozważa - pojęcia nie mam.
2 mar - 19:16

avatar
Można też nie instalować moda - on sam raczej tego nie zrobi.
2 mar - 20:34

AmiDaDeer
Jeżeli mamy wychodzić z takiego założenia, to nie warto w ogóle robić jakichkolwiek modów - możemy przecież równie dobrze nie instalować gry. W końcu ona sama raczej tego nie zrobi. :P
3 mar - 02:33

Nicolai
Ekipa HoTA nigdy nie przestanie nas zaskakiwać.
3 mar - 22:32

Kastore
Ja nie mam nic przeciwko Forge. Po prostu nie chcę, żeby ktoś się do Hoty zraził.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt