Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
...a autorzy zaprezentowali nam listę nadchodzących zmian. A tu tłumaczenie:


 • Nowy kolor strzałek. Teraz będą trzy odcienie: zielony (standardowo), czerwony (bohater mógłby dojść do tego miejsca z pełną pulą punktów ruchu) i ciemnoczerwony (bohater nie mógłby dojść do tego miejsca nawet z pełną pulą punktów ruchu).

 • Dodany zostaje warsztat rusznikarski - miejsce zakupu armat.
 • Nowe monolity - razem już 20.
 • Więcej rodzajów dekoracji.
 • Fort na wzgórzu na mapach losowych jest teraz przystosowany do każdego rodzaju terenu.
 • Wiele innych poprawek graficznych, w tym - nowe siedlisko hydr na mapie przygody.

 • UPDATE: Jak ogłosił Docent Picolan, w następnej wersji znajdzie się również wiele poprawek interfejsu. Zapewne jednak duża część z nich będzie dotyczyć tylko wersji rosyjskiej.
  Hobbit
  Wasze komentarze (32)
  28 cze - 18:59

  Drwal
  A właśnie pisałem o tym posta na forum w temacie o HotA. Hobbit zawsze szybszy.:D
  28 cze - 19:03

  Warmonger
  Dla mnie to wygląda jak duża paczka grafik wysokiej jakości ;) Super, że jest. Warsztat to też ciekawa rzecz, ciekawe, jak się sprawdzi w grze.
  28 cze - 19:51

  Kastore
  Kolejna paczka grafik od HotA Crew. Trochę trudno mi achować i ochować, skoro to już trzeci raz z rzędu. Warsztat, mimo iż brakowało mi takiego budynku w grze, strasznie bije po oczach. Wiem, że może trochę się czepiam, ale aż mnie krew zalewa, kiedy myślę, że w nowym HotA będę musiał bezcześcić mapę czarnymi plamami zostawianymi przez bohatera, więc oczywiście...

  ...następnym krokiem stanie się ściągnięcie 1.3.3 i sprawdzenie wszystkiego "na własnej skórze". :P
  28 cze - 20:24

  macowiec
  Czy zapowiadana wersja 1.3.3 będzie w języku angielskim?
  28 cze - 20:26

  AmiDaDeer
  Tak. Później dopiero pojawi się jakaś polska wersja.
  28 cze - 21:02

  Bychu
  Ładne, ale jak dla mnie słabe zmiany. Nie wnosi wiele do rozgrywki, jedynym sensownym i konkretnym smaczkiem, według mnie, jest Warsztat. Monolity jeszcze można uznać z coś użytecznego, ale reszta to bzdety i bajery. Kolory strzałek... Nie wiem czy jest sens się w to bawić, ale niech będzie.
  28 cze - 21:04

  Warmonger
  Kolory strzałek powstały na pewno z myślą o wyczynowym czyszczeniu map losowych ;)
  28 cze - 21:05

  Warmonger
  BTW, na DF2.ru jest już kolejny post z nowościami... jeszcze więcej grafik i usprawnień interfejsu.
  28 cze - 21:14

  AmiDaDeer
  Usprawnienia interfejsu będą głównie dotyczyły wersji rosyjskiej.
  28 cze - 21:17

  Bychu
  A jakiś link zarzucicie? I czy będzie update tego newsa, Hobb?

  28 cze - 21:18

  AmiDaDeer
  Już był w chwili pisania mojego komentarza. :P
  28 cze - 21:20

  Bychu
  Oj tam oj tam :P Przegapiłem :d
  28 cze - 21:40

  Dru
  @Hobbit - Czy wersja Polska wyjdzie jeszcze w tym roku? :P
  28 cze - 21:50

  Lyokoheros
  Sądzę, że jak wyjdzie to 31 grudnia najprawdopodobniej.
  28 cze - 21:55

  AmiDaDeer
  @Dru - tak, powinna. Teraz głównie czekamy na wyjście najnowszej wersji, coby nie musieć wykonywać dwa razy tej samej roboty w przypadku nowych map itp.
  28 cze - 22:48

  TopFunny525
  Wiem, że jest to pytanie na poziomie podstawówki, ale mam pytanie. Którą wersję będziecie tłumaczyć? Rosyjską (w której IMO będzie więcej rzeczy) czy Angielską? Nie wiem, czy to ma jakieś ogromne znaczenie, ale warto by było wiedzieć.
  28 cze - 23:02

  AmiDaDeer
  Będziemy tłumaczyć tak, by wyszła wersja polska. :P
  29 cze - 08:12

  MinosKing
  Widzę że Ekipa Hota nie próżnuje;) a z każdą nową wersją jest coraz ciekawiej. Nowy kolor strzałek <średni news>, nowe oraz odświeżone monolity <już troszeczkę lepiej>, warsztat rusznikarski <to wygląda nieźle> dalej więcej dekoracji? <spoko czemu nie> oraz Fort na wzgórzu na mapach losowych jest teraz przystosowany do każdego rodzaju terenu <ciekawe lecz czy potrzebne?> i odświeżone siedlisko Hydr na mapie przygody <hm wygląda lepiej>. Ciekawi mnie tylko co będzie w kolejnych wersjach Hoty, poczynając od 1.3.4? czy też tylko będą jakieś nowe dekoracje oraz jakieś ciekawostki, czy tylko usprawnienia gry które poprawią błędy oraz bugi które mogą występować w wersji 1.3.3.
  29 cze - 08:14

  Warmonger
  Zaczynam sądzić, że HoTA crew cierpi na nadmiar grafików, którzy nie mają już co z sobą zrobić :P
  29 cze - 08:51

  Drwal
  Szkoda, że na razie upadł temat nowych miast. Liczyliśmy na rywalizacje z naszym teamem Forge, tymczasem jakby ostatnio odchodzono od tego projektu. Brakuje poważnych nowych elementów. Zmiany są czysto kosmetyczne. W dużej mierze jest to spowodowane pewnie tym, że ich główny programista jest nieaktywny.
  Cieszy jednak fakt, że kontakt z fanami jest dużo lepszy, autorzy odzywają się i pokazuja screany częściej niż raz na 2 lata.
  29 cze - 08:51

  MinosKing
  Możliwe Warmonger że masz trochę racji co do nadmiaru grafików:P jak to ująłeś, ale pewnie zgodzą się ze mną co niektórzy że to drobna przesada z tymi poprawkami graficznymi oraz dekoracjami. Troszkę bardziej przydały by się usprawnienia gry, bo niektóre osoby na Kwasowej wspominały o jakichś błędach w trakcie gry. Ja od wersji 1.3.2 na żaden nie natrafiłem, ale to nie oznacza że ich nie ma. W sumie jak by na to spojrzeć z innej perspektywy odnowionych grafik, to wyglądają lepiej skoro jesteśmy już w tym temacie:d
  29 cze - 09:12
  Wiwern
  Dużo drobnych zmian. Szalu nie ma, ale zawsze jakiś przyjemny patch, który wniesie odrobinę świeżości. Przetestuję wyłącznie ze względu na podziemne inferno, ale każdy pewnie znajdzie coś innego dla siebie. Zresztą prawdziwa zabawa zacznie się dopiero 1 Stycznia, bo wtedy zawsze hotowcy szykują bombę. Teraz to jest tylko wakacyjny czasoumilacz. :P
  29 cze - 11:26

  Dracon
  Wyszła już ta aktualizacja, pobrałem ją i teraz mi się niestety nie chce gra włączyć, też macie takie problemy?
  29 cze - 11:31

  Dracon
  Problem naprawiony, musiałem ściągnąć aktualizację HD moda i śmiga.
  29 cze - 12:32

  Hayven
  Hobb - rodzai? :D
  29 cze - 12:36

  Kastore
  Nie chcę nic mówić, ale nowa czcionka wygląda jak żywcem wyjęta z DOSa. :P
  29 cze - 13:34

  AmiDaDeer
  @Hayven - obie formy są poprawne.
  1 lip - 18:56

  Bluearga
  Ilość nowości nie jest wprost proporcjonalna do czasu w jakim je szykowali :P Jeśli serio w takim tempie to będą wszystko robić to ja będąc już na emeryturze będę opowiadać swoim prawnukom jak to HotA Crew robiło swój własny dodatek już za moich czasów, a oni nie będą mogli uwierzyć, że tak długo go robią... xD
  3 lip - 01:23

  AmiDaDeer
  Rozumiem że Ty w mniej niż pół roku dałabyś radę naprawić więcej krytycznych błędów i przyszykować dużo większą liczbę nowych grafik w wysokiej jakości, a przy tym jednocześnie zajmowałabyś się swoim życiem prywatnym jak gdyby nigdy nic? :P

  To narzekanie na to że "robią to długo" od osób nieznających się zupełnie na rzeczy zaczyna być nie dość że żenujące, to jeszcze nudne.
  3 lip - 17:17

  Bluearga
  Ich jest kilku, poza tym niech wywalą prywatne życie i już wszystko chodzi jak w zegarku. Nie rozumiem takich ludzi, słyszeli kiedyś o czymś takim jak "poświęcenie"? :P Albo niech zrobią z tego firmę i normalnie na tym zarabiają, póki będą siedzieć w Rosji to Ubi guzik im zrobi ^^

  No ale to tylko ja tak potrafię, poświęcić wszystko by osiągnąć cel szybciej niż reszta ;)
  3 lip - 23:33

  Kammer
  Poważnie, Blueargo? Jeżeli Ty tak potrafisz, to rób tak dalej. Aczkolwiek podejrzewam, iż HotA Crew ma cokolwiek *ważniejsze* kwestie na głowie niż słuchanie malkontentów.

  Ponadto proponuję, byś TY spróbowała zrobić moda. Ale może Ci to trochę ułatwię... Chodź do Vori. Trzaśniesz te kilkanaście modeli, których potrzeba i tym samym udowodnisz, że MOŻESZ SIĘ POŚWIĘCIĆ.
  4 lip - 17:04

  AmiDaDeer
  "Ich jest kilku, poza tym niech wywalą prywatne życie i już wszystko chodzi jak w zegarku. Nie rozumiem takich ludzi, słyszeli kiedyś o czymś takim jak "poświęcenie"? [...] No ale to tylko ja tak potrafię, poświęcić wszystko by osiągnąć cel szybciej niż reszta "
  ...powiedziała ta, która zrobiła najwięcej modów z nas wszystkich...

  "Albo niech zrobią z tego firmę i normalnie na tym zarabiają, póki będą siedzieć w Rosji to Ubi guzik im zrobi "
  Co za bzdura. Prawa autorskie działają wszędzie i zarabianie na cudzej pracy wszędzie jest nielegalne.
  Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
  © 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
  Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt