Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
31.XII.2014link
Wersja 1.3.4 znanego fanowskiego dodatku do pobrania tutaj. Uwaga! Zapisy ze starej wersji nie będą działać na nowej. Przed update'owaniem najlepiej ukończyć zaczęte już gry.

Wśród nowości:

 • Nowa jednostka neutralna - Satyr
 • Dwa nowe konserwatoria - Cech rzemieślniczy (walka z golemami w zamian za gigantów) i Przyczółek jeźdźców (walka z wilczymi jeźdźcami w zamian za cyklopy)
 • Nowe obiekty na mapie - Kaplica lojalności i Szkieletornia
 • Nowy artefakt składany - Żelazna pięść ogra
 • Nowe obiekty dekoracyjne
 • Poprawiono wiele grafik oraz błędów
 • Poprawiono updater i launcher Hoty
 • Nowa mapa - Carpe Jugulum

 • Szczęśliwego Nowego Roku!
  Hobbit
  Wasze komentarze (22)
  1 sty - 00:02

  Morglin
  Ilość nowości może nie powala, ale cieszę się, że udało im się podtrzymać noworoczną tradycję.

  Szczęśliwego Nowego Roku!
  1 sty - 00:14

  CragHack
  Szczęśliwego Nowego Roku, imprez do białego rana!
  1 sty - 11:35

  GameS
  Dobre wieści na początek nowego roku, dobrze wróży.

  Dobra robota zespołu HotA, powodzenia w dalszej pracy.
  1 sty - 11:43

  Marendin
  Może z pomocą Nephretesa HotA Crew za rok wyda nowe miasto ;P
  1 sty - 11:45

  Warmonger
  Bardzo miły news. Co do Oasis - za rok to może wyjdzie Forge w wydaniu HoTa, o którym było głośno ze dwa lata temu :P.
  1 sty - 11:46

  MinosKing
  Rzeczywiście dobra robota, że udało im się wydać nową wersję na sylwestra;] Tylko zauważyłem jeden drobny błąd a mianowicie nowa neutralna jednostka na mapie przygód jest albo ścinana w pół albo nie widać jej;[ Zaraz po instalacji nowej wersji hoty włączyłem jedną z moich mapek testowych. A walcząc z nią zauważyłem że ma albo 3 albo 4 poziom ten Satyr:? A no i najważniejsze "Witam wszystkich serdecznie w nowym roku";]
  1 sty - 12:06

  mitlandy
  Myślę że trzeba napisać coś o orkach i pikinierach
  1 sty - 12:20

  MinosKing
  Ach no faktycznie słuszna uwaga Mitlandy;) Orkom jak i Pikom zostały dodane całkowicie nowe grafiki które prezentują się bardzo ładnie:P
  1 sty - 13:25

  Ratonhnhaké:ton
  Oświeci mnie ktoś jak wyglądają nowi orkowie, bo na ten moment nie mam Heroes 3 na kompie. :D
  1 sty - 13:31

  MinosKing
  Oczywiście Ratonhnhaké:ton są na powrót zieloni ale mają no w miarę ładną grafikę. Piknierzy również się zmienili, ale to już musisz sam sprawdzić w nowej wersji hoty;)
  1 sty - 14:09

  AmiDaDeer
  Osobiście uważam, że nowi orkowie są brzydcy, a pikinierzy mają zjechaną animację. Zresztą ogólnie nowe grafiki jednostek w tej wersji moda prezentują się najgorzej. Satyr jest naprawdę niskiej jakości...
  1 sty - 14:29
  pitax1b
  Dobre i to ,ale wersja 2.0 wyjdzie pewnie 2021 ? :c
  1 sty - 14:30

  mitlandy
  Zgadzam się z Hobbitem.
  1 sty - 14:54

  MinosKing
  Trafna uwaga Hobbicie i również się z nią zgadzam. Ale nie zmienia to faktu że w końcu doczekaliśmy się tej nowej aktualizacji nawet jeśli nie jest ona zachwycająca, to zawsze wprowadza ona coś nowego. Co do nowych obiektów no to troszkę lepiej to wygląda no i oczywiście nowe Artefakty.
  1 sty - 16:09

  mr_R
  wszystkiego najlepszego w nowym roku.
  1 sty - 16:36
  golem
  Dużo błędów nie można wyjść normalnie z gry i jest problem z wyświetlaniem satyra. Za dużo tych konserwatoriów porobili w twierdzy można mieć ogromną ilość cyklopów.
  Osobiście zostaje przy 1.3.2.
  1 sty - 17:03

  AmiDaDeer
  1.3.2? Czemu akurat ta wersja?
  1 sty - 18:28

  galo11
  Również zgadzam się z Hobbitem. Mnie dodatkowo uderza kiepsko wykonany nowy artefakt łączony, w którym brakuje chociażby "błysków" charakterystycznych dla artefaktów łączonych. Satyr u mnie nie wyświetla się poprawnie na mapie przygody. Nie do końca też rozumiem dlaczego tak się uparli na te zmiany Pikiniera i Orka. No cóż, ta wersja nie powala moim zdaniem. Chociaż i tak cieszy fakt, że dalej pracują nad tym dodatkiem, ŕ propos ta wersja ma być ostatnią wersją 1.3, czy ktoś się orientuje, czy kolejna wersja będzie miała numer 1.4 czy 2.0 wraz z całym zapowiedzianym na 2.0 nowym miastem?
  1 sty - 19:09
  golem
  Hobbit dlatego że nie ma warsztatu rusznikarskiego- armata jest dostępna tylko u piratów, budynek cyklopów wymaga jak w oryginale 20 kryształów- bez tego twierdza jest najtańszym zamkiem, no i neela w fortecy nie ma tej nauki czarów tylko taktykę.
  Brakuje mi tylko podziemnej lawy.
  2 sty - 00:41

  Tego
  Ogólnie to trochę biedny update - nowa mapa jest mikroskopijna i dość nudna, nowych obiektów dekoracyjnych jest jak na lekarstwo, orkowie nie wyglądają lepiej niż wcześniej (choć pikinierzy owszem), a największa atrakcja, nowa jednostka neutralna, nie działa, w dodatku na wiele sposobów: w edytorze map, kiedy naciśnie się na Satyra prawym przyciskiem myszy, pojawia się nazwa 'Haspid'. Kiedy spróbuje się go ustawić na mapie, pojawia się jedynie jego "gorsza połowa", a stworzona przeze mnie mapa, na której występował powoduje crash gry.
  2 sty - 02:01

  satyr64
  Wystarczy poczekać aż HotA Crew pozbiera wszystkie błędy tego udpade'a i na pewno to poprawia jakimś micro patchem ;]
  2 sty - 09:32

  MinosKing
  Hota Crew właśnie wydał nową wersję patcha v1.3.5 : http://forum.df2.ru/index.php?s=16acd2f7c97c4a2ad46284d53b205b51&showtopic=34720 a w nim wiele naprawionych błędów w tym związany z Satyrem. PS: Proszę Strażnika o dodanie nowego niusa na ten temat jeśli nie było by to problemem;]
  Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
  © 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
  Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt