Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Wkrótce odbędzie się wielki finał turnieju Golden Goose 2! W turnieju wzięło udział ponad 150 graczy (z Polski i zagranicy) i po dwóch miesiącach zaciętych walk wyłoniono najlepszą dwójkę, którą jest Easy oraz Kyraha! Zmierzą się oni w tę niedzielę na kanałach H3GG. Na komentarzy usłyszycie między innymi Żużla, organizatora turnieju, ale również Kesza.

Pojedynek zacznie się 17 XII (niedziela) o godzinie 12.45 i zostanie rozstrzygnięty w formacie Best of 5 na szablonie Duel. Jego cechami charakterystycznymi jest dostępność zaklęć kontroli (Wrota Wymiarów, Lot, Portal Miejski) od samego początku rozgrywki oraz... gra tylko jednym bohaterem. Jeżeli go stracicie, to jest to game over!

Podczas transmisji zaplanowane są liczne atrakcje -- zaplanowane jest aż sześć konkursów dla widzów, w których można będzie wygrać między innymi niedawne wydanie CD-Action o Heroes 3, słuchawki SteelSeries Arctis Nova 3 oraz gry od GOG-a.

Sporo uwagi zostanie również poświęcone nadchodzącej aktualizacji HotA -- zostanie przedstawione szczegółowe omówienie niektórych mechanik, zdradzone zostaną szczegóły odnośnie nowego wyglądu ekranu miasta oraz... zostaną przedstawione nowe screeny z 1.7.0 -- trzy zostały wcześniej zaprezentowane wcześniej na Jaskini Behemota, heroes3wog oraz CD-Action, czwarty jest premierowo prezentowany:
 • od teraz puszki pandory mogą zmieniać zasięg ruchu bohatera i to nie tylko poprzez dodanie stałej wartości -- mogą również ją zabierać oraz po prostu ustawiać na sztywno, z pewnością będzie to ciekawa opcja dla mapmakerów;
 • będzie można również edytować groby i wybrać jaki artefakt chcemy w nim dać i ile złota pochowano ze zmarłym;
 • pojawi się opcja blokowania rozwoju bohatera. Dodatkowo będzie można ustawić arbitralnie wysoki poziom danemu bohaterowi w celu wyeksponowania efektu specjalizacji;
 • ujawniono również nazwy klas bohaterów -- są to Mercenary oraz Artificer. Pojawią się również questy wymagające obecności określonej klasy.


 • Kammer
  Wasze komentarze (5)
  15 gru - 21:12

  MinosKing
  Bardzo ciekawy news Kammerze, zapowiada się na dość ciekawy weekend. Ciekawe tylko ile zmian przeszedł ekran Miasta? I co nowego jeszcze dowiemy się na temat nadchodzącej Hoty 1.7.0? Czy zdradzą w końcu czym będzie jednostka 4 poziomu? Czy utrzymają ją w tajemnicy aż do premiery nowego Miasta?
  16 gru - 01:03

  Begrezen
  "Pojawią się również questy wymagające obecności określonej klasy."
  przecież to już dostaliśmy w hota 1.6. jedynie co się teraz zmieni w tym przypadku to to, że dwie nowe klasy z factory będzie mozna tam ustawić, ale to chyba nie jest niespodzianką xd
  17 gru - 08:37

  Warmonger
  Czas najwyższy. Dodawanie punktów ruchu w Puszce Pandory VCMI obsługuje już od ponad tygodnia :P
  17 gru - 21:21

  Bajan
  Jeśli ktoś czeka na nowe informacje co do HotA - not today. :P
  17 gru - 22:12

  avatar
  Trochę ich było, ale żadne shockery. Chyba najważniejsza informacja, że nieujawniona do tej pory jednostka ma coś wspólnego z umiejką Dreadnaughtów.
  Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
  © 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
  Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt