Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News

Jeszcze nowy rok (przynajmniej u nas) nie nadszedł i fani HoMM III nie zdążyli się nacieszyć Wojnami o Sukcesję w Wogu, a już pojawił się Dziadek Mróz i obdarował nas nie byle jakim prezentem.

Po trzech latach od zapowiedzi, długo wyczekiwany dodatek Horn Of The Abyss, został wreszcie wydany! Pierwsza wersja dodaje zupełnie nowe miasto piratów, Cove (u nas często tłumaczone jako Przystań) i pierwszy rozdział nowej kampanii, która koncentruje się wokół nowego miasta.

Co prawda dodatek jest w języku rosyjskim (autorzy obiecują, że angielska wersja zostanie wydana niedługo), ale dlatego, że całość jest banalna wręcz w instalacji (do której nie potrzebujemy zainstalowanego Woga i wystarczy dodatek Shadow Of Death) i po niej znaczna część gry pozostaje w języku pierwotnym, to warto już dzisiaj w dodatek zagrać.

Dodatek można ściągnąć Stąd.
Warto też odwiedzić temat o wydaniu Hoty na forum DF2, gdzie można między innymi obejrzeć screeny z obecnego wydania dodatku.

Pozostaje już nam tylko pogratulować Rosjanom wydania pierwszego dodawanego miasta do Heroes III i życzyć im dalszych sukcesów w robieniu dodatku.
Mitabrin
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt