Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News

...zostało właśnie wydane w Rosji. Dodano parę nowych elementów (przede wszystkim nową kampanię) i poprawiono pewne błędy z pierwszej wersji dodatku, oprócz tego też jednak poprawiono wiele błędów i grafik z oryginalnej wersji gry. Dodatek można pobrać stąd, w międzyczasie zaś należy się modlić o jak najszybsze przetłumaczenie tego, co ma szansę zastąpić legendarnego WoGa.
Hobbit
Wasze komentarze (19)
1 sie - 22:09
Wiwern
Kawał dobrze wykonanej pracy...
1 sie - 22:41

Mitabrin
Tłumaczenie by się przydało... tym bardziej, że ta nowa wersja rusyfikuje całą grę.
1 sie - 23:10

Masław
Ktoś obiecał nagrać gameplaya z komentarzem, gdy HoTA 1.1 zostanie wydana.
2 sie - 09:49

AmiDaDeer
"Obiecał"? Serio? Nawet już mniej lub bardziej luźnym pomysłem rzucić nie można?

Wszystkim dotyczącym Hoty zajmę się, gdy nie będę poza domem. Amen.
2 sie - 10:13

Bychu
Świetnie! A to, że rusyfikuje całą grę, to nie problem i tak pewnie większość graczy wie co i jak z pamięci ;)
2 sie - 11:54

TopFunny525
Dzięki Hotcie nauczyłem się częściowo rosyjskiego;P. Poza tym ,z tą rusyfikacją jest coś nie tak. Część rzeczy mam po polsku(np. Zamek) A część po rosyjsku. Pozdrawiam
2 sie - 20:38

galo11
Moim zdaniem HotA nie ma szns zastąpić WoG'a. Uważam tak, z tej prostej przyczyny, że autorzy ściśle strzegą wszystkich plików źródłowych i zwykli userzy nie mają szans na ingerowanie w dodatek. Ma to zarówno wady i zalety. Wadą jest to, że np. gdyby umieścili pliki z tekstem, to społeczność pewnie w ciągu tygodnia, dwóch wyprodukować własną wersję językową. Niewątpliwą zaletą jest to, że ten dodatek jest bardzo dopracowany, jednostki są przemyślane i wykonane od początku i nie spotkamy na mapie "składanek" z kilku potworów. HotA przypomina oficjalny dodatek w stylu: podoba się to weź, nie to nie bierz, nie masz nic do powiedzenia. Zważywszy na "plotki", że HotA oparta jest w pewnym stopniu na ostatnich pracach nad WoG takie podejście nieco razi.
Dlatego moim zdaniem nie powinieneś porównywać HotA i WoG, a już na pewno nie pisać, że HotA może WoGa zastąpić, to tak jak napisać, że Windows może zastąpić Linuksa, lub odwrotnie, a to po prostu dwa odmienne systemy.
2 sie - 21:17

TopFunny525
A czy ja napisałem ,że może WOGA zastąpić?
2 sie - 21:22

Warmonger
Ty nie, ale autor newsa - owszem. Zupełnie bez sensu. Kto jak kto, ale Hobbit powinien wiedzieć, o czym mówi :P
2 sie - 21:26

Mitabrin
Primo: HotA ma być w przyszłości wydana pod Erę, więc jednak zapewne będzie mniej lub bardziej modowalna.
Secondo zaś: słowa o zastępowaniu WoGa są słowami Acida z momentu udostępnienia działu HotA w Grocie, so your argument is invalid. :P

~Hobbit
3 sie - 12:38

Aayren
In VCMI I trust. HotA jest świetna, czekam z niecierpliwością na angielską wersję, ale myślę, że o wiele większą grywalność i perspektywy czekają nas przy VCMI. Ba, nawet HotA możemy mieć w VCMI, a na odwrót już nie bardzo:D
3 sie - 13:13

Warmonger
^To bardzo miłe, że wszyscy na nas czekają, ale jeszcze milej byłoby, gdyby ktoś zechciał pomóc przy pisaniu kodu :P
3 sie - 13:43

Aayren
Moje umiejętności mnie na tyle ograniczają, że mógłbym co najwyżej zaparzyć wam kawkę, skoczyć po bro do sklepu lub wyprowadzić psa. No, powiedzmy porąbać drewno i wybrukować chodnik ;]
3 sie - 17:59

Dru
Gdy nadeszła mnie ochota pogrania w WoGa wyszła kolejna wersja HoTy - cóż za zbieg okoliczności :P Widać, że projekt się rozwija i to mnie cieszy ;) Swoją drogą mógłbyś dodać Hobbicie dział z nowymi obiektami na mapie przygody bo by się przydał w komnacie dodatku ;)
3 sie - 21:10

AmiDaDeer
Swoją drogą to mam wakacje, wiecie? :P
4 sie - 11:41

Alamar
No i co z tego? Dostęp do netu masz, więc żadnych wymówek.
4 sie - 17:22

AmiDaDeer
Przez ponad tydzień (w tym w chwili premiery) miałem bardzo ograniczony. Poza tym co mi po internecie, jak niekoniecznie mam dostęp do samego dodatku?
5 sie - 12:41

Darkem
Nie mogę się doczekać polonizacji. Plany wprowadzenia Forge trochę mnie martwą i mam nadzieję, że ten zamek będzie opcjonalny. Znam świat M&M i w rpgach z radością witałem wszystkie elementy "syfy", lecz... wykonanie Forge jakoś nie może mnie przekonać. Ta nowoczesność jest dla mnie... "zbyt nowoczesna".

Wiadomo już kiedy pojawi się edytor?
14 sie - 18:32

mitlandy
Jeszcze nie wiadomo ale , też bym chciał wiedzieć
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt