Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

PrzystańOpis


Przystanie, budowane zwykle nad morzem, w obrębie zatoki, stanowią kryjówkę dla Kapitanów i Nawigatorów. Mieszkają tam piraci wraz z wszelakimi morskimi duchami i bestiami, które służą im pomocą w walce.

Jednostki przystani składają się z dwóch strzelców, jednej latającej bestii i jednego teleportującego się oddziału. Tamtejsze wojska najlepiej się nadają do bardzo szybkich ataków, po których armia przeciwnika, zanim nawet zdąży zareagować, jest zdziesiątkowana. Wadą jest bardzo niewielka obrona, co wymusza kończenie bitwy w jak najmniejszej ilości ruchów.

Rasowym terenem przystani są bagna i dżungle, choć ze względu na wysokie zdolności nawigacyjne jej bohaterów z wykorzystaniem wiedzy o astrologii, wojska piratów nie mają problemów z przedzieraniem się przez inne tereny. Surowcem strategicznym dla rozwoju miasta jest przede wszystkim ruda, lecz dla czarodziejskich istot ważne są też kryształy i siarka. Gildia magów jest 4-poziomowa i obejmuje w większości zaklęcia związane z wodą i powietrzem.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt