Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Odsłony dodatku

I'm just a mean green mother from outer space, and I'm bad!

Dodatek ukazuje się w kolejnych wersjach, tj. 1.0, 1.1 itd. Oficjalną datą premiery kolejnej wersji zawsze jest tzw. wkrótce. Od wersji 1.3 aktualizacje mają być wprowadzane poprzez automatycznie łączący się z serwerem launcher.

Na chwilę obecną najnowszą wersją jest Horn of the Abyss 1.4.2. Każda kolejna pełna wersja (tj. 1.0, 2.0 itd.) ma być związana przede wszystkim z wprowadzonym do niej nowym miastem, również fabularnie.Horn of the Abyss 1.4 zawiera:

- Przystań, nowe miasto zamieszkiwane przez piratów, ze wszystkimi jego komponentami
- trzy kampanie: Pod piracką banderą, Postrach mórz oraz Róg otchłani
- nowy format map wraz z edytorem, zapewniający większe rozmiary map (H, XH, G)
- nowe obiekty, dekoracje i tereny "nakładane"
- nowe artefakty, w tym część łączona
- nowe pojedyncze scenariusze
- poprawione lub zmienione niektóre grafiki z oryginalnej gry a także znaczne poprawy interfejsu (w tym w pełni animowane pole bitwy czy też grafiki miast na mapie zależne od stopnia rozbudowy fortu)
- nowe elementy interfejsu: tła menu, ekrany ładowania
- wprowadzenie niewykorzystanych elementów z oryginalnej gry (nowe warunki zwycięstwa czy też negatywny efekt szczęścia)
- poprawa bugów i balansu z oryginalnej gry
- ...i wiele innych

Całość jest instalowana na Cieniu śmierci. W teorii więc nie jest kompatybilna z innymi dodatkami, w praktyce wprowadzenie różnych modyfikacji do jednego folderu z grą wraz z Rogiem... zwykle nie wywołuje żadnych komplikacji.

© 2003-17 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt