Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

FabrykaOpis


Fabryki, usytuowane na skalistych pustkowiach, stanowią dom dla wszelkiej maści wyrzutków, osób wyjętych spod prawa czy szalonych naukowców. W ich armiach dowodzonych przez Kondotierów i Wynalazców służą konstrukty i pustynne bestie.

Jednostki Fabryki składają się z dwóch strzelców, latacza, kopacza i dwóch oddziałów siódmego poziomu. Przy czym siedliska NIE blokują się nawzajem. Nie jest to frakcja nastawiona na szybkie ataki i dziesiątkowanie armii przeciwnika nim ten zdąży zareagować. Mnogość nowych zdolności jednostek, chociaż z początku może wydawać się przytłaczająca to zachęca do bardziej taktycznego rozgrywania bitew.
Niemniej wraz z czasem rozgrywki miasto zaczyna coraz bardziej pokazywać mechaniczny pazur.

Rasowym terenem Fabryki są pustkowia. Chociaż w samej Trójce jest to kompletnie nowy rodzaj terenu to miało ono swój debiut już w Heroes 2, gdzie było natywne dla zamku Czarodzieja. Miasto wymaga szerokiego wachlarza surowców w dużych ilościach, w szczególności kryształów i rudy, zwłaszcza przy stawianiu kosztownych siedlisk wyższych poziomów. Niemniej w zamian za wysokie koszta Fabryka sowicie odpłaci się graczowi swoimi możliwościami, nie tylko jednostek, ale też budynków, takich jak Generator Many, Handlarz Artefaktów czy Bank.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt