Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Odsłony dodatku

I’m just a mean green mother from outer space, and I’m bad!

Dodatek ukazuje się w kolejnych wersjach, tj. 1.0, 1.1 itd. Oficjalną datą premiery kolejnej wersji zawsze jest tzw. wkrótce. Od wersji 1.3 aktualizacje mają być wprowadzane poprzez automatycznie łączący się z serwerem launcher.

Na chwilę obecną najnowszą wersją jest Horn of the Abyss 1.6.0. Każda kolejna pełna wersja (tj. 1.0, 2.0 itd.) ma być związana przede wszystkim z wprowadzonym do niej nowym miastem, również fabularnie.Horn of the Abyss 1.6.0 zawiera:

Przystań, nowe miasto zamieszkiwane przez piratów, ze wszystkimi jego komponentami
– trzy kampanie: Pod piracką banderą, Postrach mórz oraz Róg otchłani
nowy format map wraz z edytorem, zapewniający większe rozmiary map (H, XH, G)
nowe terenyWyżyny, będące natywnym terenem Wrót Żywiołów oraz Pustkowie, który w przyszłości będzie terenem natywnym nowego miasta
– nowe jednostki neutralne: Satyr, Fangarm, Leprekaun oraz Stalowy Golem
– nowe obiekty, dekoracje i tereny „nakładane”
nowe artefakty, w tym część łączona
– nowa umiejętność – Zakłócenie
– nowe pojedyncze scenariusze
– poprawione lub zmienione niektóre grafiki z oryginalnej gry, a także znaczne poprawy interfejsu (w tym w pełni animowane pole bitwy, grafiki bohaterów zależne od płci i klasy, czy też grafiki miast na mapie zależne od stopnia rozbudowy fortu)
– nowe elementy interfejsu: tła menu, ekrany ładowania
– wprowadzenie niewykorzystanych elementów z oryginalnej gry (nowe warunki zwycięstwa czy też negatywny efekt szczęścia)
– poprawa bugów i balansu z oryginalnej gry
– …i wiele innych

Całość jest instalowana na Cieniu śmierci. W teorii więc nie jest kompatybilna z innymi dodatkami, w praktyce wprowadzenie różnych modyfikacji do jednego folderu z grą wraz z Rogiem… zwykle nie wywołuje żadnych komplikacji.

© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt