Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Linki

Hurtownia grzybków


Temat służący zarówno do dyskusji, jak i do przekazywania mniej ważnych newsów (takich które nie trafiają na stronę główną) czy też do pomocy technicznej. Serdecznie zapraszamy do dyskusji! Archiwalny wątek znajduje się pod tym adresem. Na forum znajdują się również inne tematy dotyczące projektu Horn of the Abyss.


Informacje stąd są podsyłane do zespołu HotA. Jeżeli masz jakiś problem z grą – pisz tutaj, pomożemy albo podeślemy pliki autorom!


Rosyjskojęzyczne forum, na którym znajduje się oficjalny dział dodatku. To tutaj można przeczytać najbardziej wiarygodne informacje dotyczące projektu, zwykle od samych członków zespołu. Większość zagranicznych serwisów również tutaj poszukuje newsów.


Miejsce, gdzie najprędzej można się spodziewać nowości i ciekawostek odnośnie Rogu otchłani. Tutaj znajduje się spora galeria zdjęć, a sami autorzy projektu chętnie odpowiadają na pytania z nim związane.


Wersja strony wyżej dla anglojęzycznych odbiorców, niemniej niektóre treści się różnią – brakuje opisów artefaktów i zmian, za to od pewnego czasu organizowane są tygodnie tematyczne, w których omawiane są m.in. ciekawostki fabularne dotyczące dodatku.


Większość postów została wyrzucona przez administratorów ze względu na ich „bezcelowość” oraz panujący tam bałagan, ale po premierze wersji 1.3 temat został utworzony na nowo. Jest to jeden z niewielu zachodnich tematów, w którym wypowiadają się członkowie zespołu.


Rosyjskojęzyczna strona prowadzona m.in. przez członków HotA Crew. Tutaj możemy się dowiedzieć wielu rzeczy o nowych miastach tworzonych przez fanów, m.in. o Przystani czy innych mających szansę się ukazać w kolejnych wersjach Hoty. Tutaj również można znaleźć „materiały promocyjne”, takie jak szkice czy concept arty.


Anglojęzyczny dokument opisujący szczegółowo wszelkie wprowadzone nowości i zmiany w Rogu otchłani. Tutaj możecie poznać dokładne statystyki jednostek (łącznie z AI i Fight Value), szczegóły dotyczące map losowych i inne nowości wprowadzone w dodatku.
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Horn of the Abyss". Redakcja, kontakt